Wyłączone skrypty

Strona do poprawnego działania potrzebuje włączonego java script w przeglądarce internetowej. Jeżeli Chcesz dalej przeglądać stronę - włącz java script w ustawieniach swojej przeglądarki.

mainImmage

14 kwietnia 2022

Wyświetleń: 361

Rozpoczynamy sezon 2022

Już 22.04.2022 rozpoczynamy serię naszych eventów Miasteczko Food Truck 2022.

Na naszych wydarzeniach nie tylko skosztujecie najlepszego street foodu w Polsce, ale również spędzicie ciekawie czas w gronie całej rodziny. Szykują się koncerty, animacje, atrakcje dla najmłodszych oraz wiele sportowych emocji podczas największych wydarzeń sportowych w Polsce

sideImmage

Na start sezonu wybraliśmy Śmigiel. Podczas trzech dni Miasteczka Food Truck będzie się wiele działo! Zapraszamy Was na Zlot Samochodów Klasycznych, koncerty, konkursy i zawody, animacje, dmuchane zamki. Pojawi się 10 food trucków z kuchnią z całego Świata. Ponadto spróbujecie wyjątkowego craftowego piwa! Zapraszamy na wydarzenie:

https://fb.me/e/6oJogQkZW

sideImmage

W tym sezonie nie zabraknie prawdziwych sportowych emocji. Już w dniach 23-24.04.2022 zapraszamy Was do Miasteczka Food Truck podczas DOZ Maraton Łódź. Przez dwa dni pod Atlas Areną będzie karmić Was 10 wyjątkowych food trucków. Do tego niezapomniane sportowe emocje (ostatnie metry biegu prowadzą przy naszej strefie) i rodzinna atmosfera. Brzmi jak idealny przepis na weekend. Zapraszamy na wydarzenie:

https://fb.me/e/3dfHi4TGl

sideImmage

Jeśli dłuuuugi weekend...to tylko w Radomsku. Wspólnie z miastem przygotowaliśmy dla Państwa moc atrakcji. Święto koloru, koncerty, animacje, dmuchane zamki i NAJLEPSZY STREET FOOD w Polsce. Zapraszamy:

https://fb.me/e/2gQwVFJ1r

Poprzedni wpis Zobacz pozostałe Następny wpis