Wyłączone skrypty

Strona do poprawnego działania potrzebuje włączonego java script w przeglądarce internetowej. Jeżeli Chcesz dalej przeglądać stronę - włącz java script w ustawieniach swojej przeglądarki.

O Nas

Jesteśmy obecni na rynku od 2016r. Naszą przygodę z Food Truckami rozpoczęliśmy od budowy trucka serwującego zapiekanki. Do dziś nasza „Klasyka Zapieksa” cieszy Wasze podniebienia podczas zlotów food trucków, festiwali oraz przy innych okazjach.

sideImmage

Przygoda bardzo szybko przekształciła się w pasję i zdominowała całe nasze życie. Tak właśnie narodziła się marka Migrand. Sukcesywnie rozwijaliśmy flotę naszych aut, każdego roku budując kolejne. Obecnie dysponujemy 6 Food Truckami, które stworzyły wielką rodzinę pod wspólną marką Migrand. Serwujemy z nich klasyczne zapiekanki, frytki belgijskie, burgery z pastrami, amerykańskie burgery, zestawy stripsów z frytkami belgijskimi.

sideImmage

Połączyło nas zamiłowanie do kuchni i gotowania. Food Trucki stały się odzwierciedleniem naszych marzeń o rock’n’rollowym stylu życia i połączeniu go z zaangażowaniem i rozwojem biznesu. Dzięki temu powstał kolejny odłam w naszej firmie – organizacja eventów. Stworzyliśmy markę Food Truck on Tour, która odpowiada za organizację stref Food Truck. Realizujemy projekty od zlotów food trucków, po budowę olbrzymich stref podczas festiwali, imprez sportowych, dni miast i innych wydarzeń kulturalnych. Wykonujemy również usługi cateringowe dla firm w całej Polsce.

sideImmage

W ciągu roku przemierzamy tysiące kilometrów, uczestniczymy w zlotach, w co najmniej 60 miastach w całej Polsce, a w każdy weekend sezonu food truckowego możecie spotkać nas w innym zakątku Polski.

Formularz kontaktowy