Wyłączone skrypty

Strona do poprawnego działania potrzebuje włączonego java script w przeglądarce internetowej. Jeżeli Chcesz dalej przeglądać stronę - włącz java script w ustawieniach swojej przeglądarki.

Historia Firmy

"Rób to co kochasz, a będziesz szczęśliwy każdego dnia"

Od początku naszej działalności uczestniczymy w wielu wydarzeniach kulturalnych w całym kraju. Nasze food trucki są nieodłączną częścią wielu festiwali, koncertów, dni miast, wydarzeń sportowych, zlotów food trucków czy targów piwnych. Dzięki czterem kółkom jesteśmy gotowi dojechać wszędzie.

2016 - otwieramy Klasykę Zapieksa

W 2016 roku, kiedy zdecydowaliśmy się otworzyć pierwszego food trucka z zapiekankami pojawialiśmy się głównie na zlotach food trucków. Rodziła się w nas coraz większa pasja do gotowania, podróżowania, poznawania nowych smaków. Wciągnęło nas weekendowe życie, tak inne od tego, które znaliśmy do tej pory. Z każdym przejechanym kilometrem, z każdą wydaną zapiekanką czuliśmy, że to dopiero początek wielkiej przygody.

sideImmage

2017 - idziemy na całość - budujemy food trucka z frytkami belgijskimi

Postawiliśmy wszystko na jedną kartę, łącząc nasze etatowe obowiązki z prowadzeniem firmy rozpoczęliśmy budowę naszego drugiego auta. Nie chcieliśmy dublować asortymentu, dlatego postawiliśmy na frytki belgijskie. Coraz śmielej poruszaliśmy się po świecie food trucków. Rok 2017 był również wyjątkowy ze względu na to, że zaczęliśmy rozwijać drugie skrzydło naszej firmy - organizacja eventów.

sideImmage

2018 - koncerty, festiwale to nasze życie

Minęły dwa lata, a nam wydawało się jakby to był jeden dzień. Każdą wolną chwilę poświecaliśmy food truckom. Rok 2018 był przełomowy, gdyż zrozumieliśmy, że zaczęliśmy budować coś naprawdę wyjątkowego. Dotarło to do nas, gdy na wielkich telebimach obok sceny zostało wyświetlone logo naszej firmy. TAK!! To sało się faktem. Mieliśmy już za sobą realizację stref food trucków dla Jarocin Festiwal, Wrzesiński Weekend Muzyczny, DOZ Maraton na Atlas Arenie czy Międzynarodowy Festiwal Gier i Komiksów i Majostaszki.

Staliśmy się firmą o globalnym zasięgu, która z sukcesami zaczęła realizować wyjątkowe projekty. Kult, Zenek Martyniuk, Piękni i Młodzi, Dżem, Lady Pank, Armin Van Buuren (wspólne zdjęcie poniżej), Eney, Organek, Krzysztof Zalewski - co weekend oglądaliśmy inną gwiazdę z okna naszego food trucka.

sideImmage

2019 - Mercedes MB 100 czyli Dziadzio w akcji

Coraz bardziej nam się to podoba... Co za tym idzie ?

Dołącza do nas Król polskiego Street Foodu MB 100, stan po zakupie - tragedia

Innowacyjny pomysł, który zadziwia i wowoluje skrajnie pozytywne ale i negatywne emocje.

Trawa...Co??? Tak, trawa!!!!

Obiliśmy go z zewnątrz trawą. Wnętrze dostało nową zabudowę spełniającą swoje potrzeby. Do dziś serwujemy z niego dla Was Fryty Belgijskie

P.S z mała przerwa na Lody Naturalne

sideImmage

2020 - Pastrami Food truck

Rok 2020 to prawdziwy kamień milowy w naszej firmie.

Na nasze specjalne zamówienie powstają 2 bliźniacze auta.

Firma nieustannie się rozrasta - jesteśmy coraz silniejsi, rozpoznawalni a przede wszystkim kojarzeni z dobrym jedzeniem. To wszystko powodowało, że wybór nowego menu nie był łatwy. Po wielu tygodniach gotowania, dyskusji, próbowania zapadła decyzja.

PASTRAMI

Idziemy na całość - obydwa auta będą serwować PASTRAMI

Gdy po raz pierwszy zobaczyliśmy nasze nowe wozy w pełni wykończone pojawiły się łzy wzruszenia - ich styl, awangardowe wykończenie - to było spełnienie naszych marzeń.

Te wyjątkowe food trucki przemierzają rocznie tysiące kilometrów z najlepszym w Polsce PASTRAMI.

sideImmage

2021 - Płonący Burger czyli Projekt Food truck 2021

Znamy potrzeby rynku, wiemy czego brakuje w naszej firmie.

Raz, dwa, trzy

Robimy to...kupujemy kolejny samochód.

Tym razem to jednak zupełnie inna bajka...

Sezon w pełni, w domu jesteśmy jedynie gośćmi. W każdy weekend nasze 5 food trucków jest w innej częsci Polski. Kupione auto stoi w bazie, gotowe do przebudowy...ale...nie możemy znaleźć firmy, która wykona nasz projekt.

Tutaj pojawia się magia i siła rodziny MIGRAND Food Truck on Tour. Wszystkie ręce na pokład, zarywamy noce i dnie i tak oto własnymi siłami wraz z naszymi LUDŹMI, w przeciągu 2 tygodni budujemy od podstaw naszego ognistego burgera.

Dzięki temu mieliśmy zaszczyt karmienia Was w kilku destynacjach już w tym sezonie.